PARTI LEKSAKER, bl a Märklin.

PARTI LEKSAKER, bl a Märklin.

Kartong med tåg samt 2 vagnar, transformator samt räls Märklin. En tågvagn Märklin HO 4099 samt diverse tågräls av Märklin. Medföljande hus, tunnlar m m av annat märke samt 3 tåg Lima.

Smärre slitage samt skador.

Lähtöhinta
2 500 SEK