VITRINSKÅP, engelsk stil, omkring 1900.

Mahogny, blindträ av ek, rundade hörn, dörrpar med glas och spröjsverk. Svarvade fötter. L 139, b 44, h 152.

Slitage, repor, ett nyckelhål saknar mässingsdekor. Nyckel saknas. Avaimet puuttuvat.

Lähtöhinta
2 000 SEK