184540

DRÄKTSMYCKEN, 5 delar, förgyllt silver, Peter Wallengren, Ystad, (1830-1879).

Filigranarbete. Brosch, två dräktnålar, armband samt berlock.

Smärre dekorskador.

Lähtöhinta
2 000 SEK