BORD, art deco-stil. 1900-talets andra hälft.

Skiva med stjärnmönstrat faner utfört i björkrot. Vilande på rak pelarfot på kromad platta. Diam 70, h 51.

Fläckar, sprickor. Bruksslitage.

Lähtöhinta
600 SEK