BORD, Axel Einar Hjort för NK, 1900-tal.

Bonad björk. Balusterben med skuren dekor av blad och blomsterrankor. 2 ilägg. Diam 114, skivor B 60. H 76.

Slitage. Skador. Fanérskador.

Lähtöhinta
3 000 SEK