MATSALSGRUPP, 11 delar, gustaviansk stil, sent 1900-tal.

Mahogny. Kannererade ben. 10 stolar med axrygg och klädda sitsar. Runt bord med 3 iläggskivor, L 125-275, h 75.

Slitage, repor.

Lähtöhinta
6 000 SEK