18555

FISKFAT, porslin. Rörstrand. 1800/1900-tal.

Fiskfat, porslin. rörstrand. 1800/1900-tal.

Vit bottenglasyr med dekor av blåa ränder. L 61.

Enstaka nagg. Missfärgning.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Lähtöhinta
400 SEK