BÖCKER, 6 st, Bla "Swea, tidskrift för vetenskap och konst", vol VII,VIII, X, Uppsala 1825-26.

"L`Academie Militaire ou Les Heros Subalternes" vol I-II, 1745. "Det Bedrägeliga Utseendet" ur August von Kotzebues Bibliothek der Journale, Mariefred 1820.

Slitage, skador. Ej genomgångna.

Lähtöhinta
1 500 SEK