Online-teemahuutokaupat
China for the West F780
Huutokauppa:
Gunnel Nyman – Eternal Beauty in Glass F787
Huutokauppa:
Curated Timepieces – January F758
Huutokauppa:
A Classic Selection F752
Huutokauppa:
Selected Fashion – A Private Collection F771
Huutokauppa:
Selected Modern Silver F764
Huutokauppa:
Islamic Works of Art and Oriental Carpets  E1310
Huutokauppa:
Kitchen Stories E1284
Huutokauppa:

CHOKLADKOPP MED LOCK OCH FAT, porslin, Meissen, 1700-tal.

Målad blomsterdekor. Locket med blomknopp. Koppens H 10(med lock), fatets diam 13,5.

Slitage. Flertal nagg. Fatet andra sortering.

Lähtöhinta
2 000 SEK