PARTI MINIATYRFIGURER, 37 delar, bl.a. Elastolin, Tyskland.

Bl.a. i plast, lineol, elastolin och metall. Soldater, musikanter och sjukvårdspersonal från första och andra världskrigen, svensk soldat, indianer, cowboys m.fl. H 3-12.

Bruksslitage samt enstaka skador.

Lähtöhinta
1 200 SEK