MATSERVIS, 37 delar, benporslin, "Lansett", Gefle Upsala-Ekeby.

Dekor i brunt. 11 mattallrikar, 11 djupa tallrikar, 12 assietter, skål, uppläggningsfat och såssnipa.

Slitage. Enstaka nagg.

Lähtöhinta
1 000 SEK