PARTI TÅG OCH RÄLS, bl.a. Märklin, Zeüke-Bahnen, Buco. Tyskland och Schweiz.

Bestående av räls, 7 större vagnar, 3 större lok, spårvagnslok, 2 mindre vagnar samt lok med räls.

Bruksslitage, smärre skador, något hjul saknas.

Lähtöhinta
1 200 SEK