Keräilyesineet Leikkikalut
18819
PARTI TÅG OCH RÄLS, bl.a. Märklin, Zeüke-Bahnen, Buco. Tyskland och Schweiz.
Parti tÅg och rÄls, bl.a. märklin, zeüke-bahnen, buco. tyskland och schweiz.

Bestående av räls, 7 större vagnar, 3 större lok, spårvagnslok, 2 mindre vagnar samt lok med räls.

Bruksslitage, smärre skador, något hjul saknas.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Lähtöhinta
1 200 SEK