Kalusteet
18879

SOFFA, sent 1900-tal.

Soffa, sent 1900-tal.
Soffa, sent 1900-tal.
Soffa, sent 1900-tal.

Tvåsittssoffa. Mönstrad vinröd klädsel med egyptiserande dekor. L 76,djup 92.

Smärre slitage och fläckar.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Lähtöhinta
2 000 SEK