189153

POTPURRIURNOR med LOCK 2 st, glas, ca år 1800.

Blått glas. Göteborgs glasbruk, omkring 1800. Balusterformade med toppigt lock samt vit kant. Höjd 38 cm.

Skador, lagningar.

Lähtöhinta
5 000 SEK