CHIFFONJÉ, nyrenässans. 1800-talets slut.

Tre lådor samt skrivklaff med bakomliggande lådinredning, överst en låda. L 101, B 51, H 139. Nycklar.

Slitage, fanérskador. Skador.

Lähtöhinta
1 500 SEK