FISKEREDSKAP med FISKEVÄSKA, bl.a fiskerulle "Record Flyer", AB Urfabriken, Svängsta, ca 1950-tal.

Fiskerulle med diverse fiskeredskap såsom drag. Brun väska av konstskinn. 56 x 35.

Slitage, ej genomgången.

Lähtöhinta
2 000 SEK