FÅTÖLJER, ett par. S-modellen, design Lindau-Lindekrantz för Lammhults, 1967-68.

Stoppad ullklädsel, förkromad benställning. Inspirerad av Bauhaus design.

Smärre bruksslitage.

Lähtöhinta
1 000 SEK