SLAGBORD, "Maria Flap", Bruno Mathson, troligen 1930-40-tal.

Björk och furu. L 25-280, b 95, h 74.

Ställvis hårt slitage, repor, smärre fanérskador.

Lähtöhinta
6 000 SEK