SPEGLAR, ett par, gustaviansk stil, 1900-talets slut.

Delvis bronserad ram. Skuren dekor. B 38 cm. H 50 cm. Stämplade: Poul Bildhuggare, Vadstena.

Smärre slitage.

Lähtöhinta
1 000 SEK