PARTI DOCKSKÅPSMÖBLER, ca 58 delar, bl a Gemla Leksaksfabrik, 1900-talets första hälft.

Trä, plåt, textil och glas. 18 delar möbler bl a stolar, bord, byrå, soffa, kakelugn, symaskin, fågelbur och kamin. Ca 40 delar småsaker bl a bestick, tallrikar, fat, ljusstakar, skrivställ, ljuskronor, paraplyställ, speglar, bordspendyl.

Slitage, skador, lagningar, fläckar.

Lähtöhinta
2 000 SEK