VÄRJOR, 3 st, 1800/1900-tal.

VÄRJOR, 3 st, 1800/1900-tal.

Dräktvärja med förgyllt fäste. Grepp med pärlemor. L 93. Värjor för tävlingsfäktning märkta Svalling Eskilstuna samt Excelsior Deposee. L 103-107.

Slitage. Balja saknas. Smärre skador.

Lähtöhinta
1 500 SEK