MYNTALBUM, 1800/1900-tal.

MYNTALBUM, 1800/1900-tal.

Innehållande 10 blad med koppar och silvermynt. Mestadels Sverige. Innehållande bl.a 1 riksdaler 1795 samt flertal ryska 1700-tals mynt.

Slitage. Ej fullständigt genomgånget.

Lähtöhinta
2 000 SEK