SPELBORD/BORD. 1800-tal.

SPELBORD/BORD. 1800-tal.

Mahogny. Runt /halvmåneformat. Raka nedåt avsmalnade ben vara av ett utragbart. Låda. Diam 123, h 76.

Slitage, fanérskador, skiva med smärre fläckar och repor.

Lähtöhinta
3 000 SEK