19395
CHIFFONJE, 1800-talets mitt.
Chiffonje, 1800 talets mitt
Chiffonje, 1800 talets mitt

Björk. Tre lådor i undre delen. I övre delen klaff som döljer 18 mindre lådor och fack med knoppar av ben samt en större låda. Nyckelskyltar i formpressat läder. Nycklar finns. L 99, b 49, h 130.

Slitage. Sprickor i bakstycket.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Lähtöhinta
2 500 SEK