19437
STÄLL MED ÄGGKOPPAR, porslin.
StÄll med Äggkoppar, porslin
StÄll med Äggkoppar, porslin
StÄll med Äggkoppar, porslin

7 koppar. Stället krönt med höna. H 21.

Skador och slitage. Hönans näbb av.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Lähtöhinta
500 SEK