DAMSKRIVBORD, gustaviansk stil. 1900-tal.

Rak form, uppsats med bakomliggande lådor, nyckel, utvikbar skrivskiva. L 74, b 45, h 102.

Slitage, stöd med skada.

Lähtöhinta
3 000 SEK