FAT, silver, rokokostil, Spanien, 1900-tal. Vikt ca 570 gram.

Snäckformad skål på tre fiskformade fötter. Graverad blomsterdekor. H 8, diam 29.

Slitage. Smärre bucklor.

Lähtöhinta
3 000 SEK