Online-teemahuutokaupat
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Arne Jones E1299
Huutokauppa:

BYRÅ, senbarock, 1700-talets mitt.

Bonad ek. Byrå med uppsats. totalt 6 lådor. Svängda ben samt profilerad skiva. Sidor med bärhandtag. Snäpplås. L 116 B 55 H 99. Nyckel finns.

Senare beslag. Renoverad. Kompletterad. Lagningar. Sprickor. Avainet sisältyvät.

Lähtöhinta
8 000 SEK