SKRIVSTÄLL, senempire, syd-/centraleuropa, 1800-talets mitt.

Valnöt med inläggningar av pärlemor. Mässingsdetaljer med dekoration av bl.a. akantusblad. Fötter i form av lejontassar.

Fanérskador, slitage.

Lähtöhinta
3 000 SEK