Online-teemahuutokaupat
Selected Modern Silver F764
Huutokauppa:
Selected Fashion – A Private Collection F771
Huutokauppa:
Arts of Asia – In the year of the Fire Horse F707
Huutokauppa:
Selected Jewellery – Valentine F766
Huutokauppa:
Islamic Works of Art and Oriental Carpets  E1310
Huutokauppa:
Kitchen Stories E1284
Huutokauppa:
Modern Design, Timeless Weave E1292
Huutokauppa:
A Token of Love E1285
Huutokauppa:

MATSERVIS, flintgods, ca 55 delar. "Sverige", Rörstrand.

12 tallrikar, 12 djupa tallrikar, 12 tallrikar mindre, 12 assietter. Terrin, såsskål, 6 uppläggningsfat och -skålar.

Vissa gulnade. Nagg, sprickor. Lagningar.

Lähtöhinta
2 000 SEK