MATTA, Kelimtyp. ca. 283x197

MATTA, Kelimtyp. ca. 283x197

Röda, gröna och bruna nyanser. Geometriska mönster och mörk bård.

Vissa lagningar, reva på en av kortsidorna, ställvis slitage.

Lähtöhinta
600 SEK