BOKHYLLA, 3 delar. Firma Svenskt Tenn.

Teak med mässingsdetaljer. Underdelar med skåp och lådor, L 100, b 45, H 71. Överdelar med hyllor samt vitrin, L 100, B 25, H 150. Nyckel finns.

Repor, slitage, nött mässing. Avainet sisältyvät.

Lähtöhinta
9 000 SEK