KONSTKATALOGER, 50 st, H. Bukowski, Stockholm, 1800-1900-tal.

Halvfranska skinnband. Ex libris Falk Simon. Innehåller bl a auktionen efter Carl Robert Lamm.

Smärre slitage.

Alkuperä - Provenienssi

Falk Simon.

Lähtöhinta
3 000 SEK