Online-teemahuutokaupat
Madeleine Pyk – A Collection F769
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Private Collection of Hand-Knotted Persian Artifacts E1309
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:

PARTI KERAMIK, 6 delar, bl.a Lisa Larson samt Bengt Berglund Gustavsberg.

Vas, pokal, samt skål Lisa Larson. H 8,5-22. Vas samt skål Bengt Berglund. H 6-10. Ljusstake Britt-Louise Sundell. H 8,5. Proveniens: Sven Jonsons samling.

Slitage.

Alkuperä - Provenienssi

Proveniens: Sven Jonsons samling.

Lähtöhinta
1 200 SEK