SLAKTARBÄNK, 1800-tal.

SLAKTARBÄNK, 1800-tal.

Olika träslag, bl a bok. Järnbeslag. L 62, b 62, h 85.

Mycket hårt slitage. Smärre rost. Sprickor.

Lähtöhinta
2 000 SEK