TAKLAMPA, "Discus", Uno och Östen Kristiansson, Luxus, 1900-talets andra hälft. H 22.

Gul kupa. I originalkartong.

Alkuperä - Provenienssi

Inköpt direkt från fabriken. Enligt uppgift ett av de tre sista exemplaren av modellen att lämna fabriken.

Lähtöhinta
1 500 SEK