TOALETTBORD, rokokostil, sent 1900-tal.

Infälld spegel samt 2 fack. En låda samt 2 blindlådor i sarg. Brännmärkt. L 76, b 43, h 73.

Smärre slitage.

Lähtöhinta
1 500 SEK