PARTI SILVER, 6 delar, Glasgow, Dublin och Sverige, 1800-1900-tal. Tot vikt 959 g.

Snusdosa, Glasgow 1831. Konfektskål, Dublin 1973. Ljushållare, ett par, Ray Urban, 1988. Kopp med handtag, Olle Ohlsson, 1992. Skål, 1933. H 3-6. Diam 7-16.

Slitage. Smärre repor.

Lähtöhinta
1 500 SEK