VÄGGSKÅP, allmoge.

VÄGGSKÅP, allmoge.

Rödbetsad med gröna detaljer. Dörr dekorerad med blommor och växter, bakomliggande hyllor. L 68, b 48, h 55. Nyckel finns.

Smärre slitage och skador.

Lähtöhinta
1 000 SEK