VITRINSKÅP, art deco, Georg Johansson, Göteborg, 1934, brickmärkt.

Björk, jakaranda, alm. Inredning i ek. Överdel med vitrin, underdel med nerfällbar klaff. L 120, b 48, h 58.

Fuktskador, bruksslitage. Nyckel saknas.

Lähtöhinta
1 500 SEK