FIGURIN, keramik, Lisa Larson Gustavsberg.

Elefant. Ur serien Traffic formgiven 1970. H 21,5. Proveniens: Sven Jonsons samling.

Smärre repor.

Alkuperä - Provenienssi

Proveniens: Sven Jonsons samling.

Lähtöhinta
6 000 SEK