20073
SERVISDELAR, 13 st, "Prunus", Stig Lindberg, Gustavsberg.
Servisdelar, 13 st, "prunus", stig lindberg, gustavsberg.

Flintgods och benporslin, tryckt dekor i blått, grönt och svart mot vit fond. 3 tallrikar, 2 karotter med lock, 4 skålar, 3 fat, kanna

Smärre dekorslitage, samt enstaka nagg, i synnerhet nagg på en av tallrikarna.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Lähtöhinta
1 200 SEK