VÄGGPLAKETTER 3 st, keramik. Lisa Larson Gustavsberg.

I form av fisk, fågel och jordgubbar. H 22 - 26,5. Proveniens: Sven Jonsons samling.

Smäre nagg.

Alkuperä - Provenienssi

Proveniens: Sven Jonsons samling.

Lähtöhinta
1 500 SEK