LYKTOR ett par, för väggmontage. Smidesjärn. 1920/30-tal.

Grönpatinerade. Vägghållare med blomsterdekor. Lykta med motiv av Dianas jakt. H 40, l 47.

Repor och färgbortfall.

Lähtöhinta
1 800 SEK