SERVISDELAR, 13 st, porslin, jugend, "Trollslända", Rörstrand, tidigt 1900-tal.

Terrin med lock, 6 mattallrikar, 6 djupa tallrikar. Terrin h 17, l 34. Tallrikar diam 25.

Smärre repor och slitage. En tallrik med spricka.

Lähtöhinta
4 000 SEK