KNIVAR SAMT GAFFLAR, 6+6, silver resp nysilver, Möllenborg-Feron resp CR Carlström, 1860-tal resp tidigt 1900-tal.

Helförgyllda. 6 bordsknivar modell "Prins Albert", 6 bordsgafflar modell "Gammal fransk", 18 resp 20.

Slitage, gafflarna med gravyr av initialer.

Lähtöhinta
1 000 SEK