BÖCKER, 4 st, bla "Atlas öfver Allmänna historien", 1800-1900-tal.

"The New Biblical Atlas", "Atlas öfver Sverige efter Generalstabens generalkarta", "Afbildningar af Nordiska drägter" Stockholm 1895.

Slitage, ej genomgångna.

Lähtöhinta
800 SEK