HERRUMSMÖBLEMANG, 11 delar. 1900-talets början.

Betsad furu. 3 fåtöljer med broderad klädsel, svängd rygg övergående i karm. 4 stolar. Runt bord, diam 84, h 69. Rökbord, oktogonal form, infälld metallbricka, diam 74, h 59. Skrivbord, l 135, b 79, h 76. Bokhylla med två skåp och hyllplan, l 130, b 34, h 137.

Slitage, skadad klädsel.

Lähtöhinta
4 000 SEK