202739

SKÅLAR, 4 st, glas, Orrefors samt Kosta Boda.

Skål slipgraal Edvard Hald. Diam 8,5. Grön skål Gunnar Cyrén Orrefors. H 11,5. Skål med innesluten dekor Gun Wärff Kosta. Diam 10. Båtformad skål Nils Landberg. L 9,5.

Slitage. Smärre repor.

Lähtöhinta
1 200 SEK