BARNKAMMARMÖBEL, 4 delar, gustaviansk stil, Holstebro, Danmark, 1936.

Mahogny med skuren dekor. Soffa, 2 karmstolar och bord. Brickmärkt. Soffa l 120. Bord l 90, b 53, h 57.

Senare klädsel. Slitage, repor, fläckar.

Lähtöhinta
6 000 SEK